Плитка 20,5x20,5 Ariel - Romanza - SARO0220N з колекції Romanza Sartoria
Sartoria

Керамічна плитка Плитка 20,5x20,5 Ariel - Romanza - SARO0220N з колекції Romanza Sartoria виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20,5x20,5 Ariel - Romanza - SARO0220N найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20.5см і довжина плитки дорівнює 20.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плитка 20,5x20,5 Ariel - Romanza - SARO0220N з колекції Romanza Sartoria може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20,5x20,5 Ара'єл Ромензєй SARO0220N з колекції Ромензєй Сарторія", на неправильно прочитаном як "Плитка 20,5x20,5 Аріел Романза SARO0220N з колекції Романза Сарторіа". Виробник цієї плитки Sartoria може бути помилково написаний як Sartoria, Sartori, Сарторія, Сарторіа і навіть як Іфкещкшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 20.5 × 20.5 см |
| Вага | 14.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sartoria |
| Серія | Romanza |
| Колекція | Romanza Sartoria |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,67 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0,67м.кв. (16 шт) |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | SARO0220N |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(24,63,47) HEX: #784b2c RGB: 120, 75, 44 | RAL Design: 060 40 30 Brazilian Brown (Бразильський Коричневий)RAL Classic: 8003 Глиняний коричневийPantone: 4705 4705 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(60,25,47) HEX: #78785a RGB: 120, 120, 90 | RAL Design: 110 50 20 Alexandrite Green (Зелений Олександрит)RAL Classic: 6013 Тростниково-зеленийPantone: 8321 8321 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











3 reviews for Плитка 20,5x20,5 Ariel - Romanza - SARO0220N з колекції Romanza Sartoria