

Керамічна плитка Плитка 20,3x122,6 Devon Beige R - Devon з колекції Devon Tuscania виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20,3x122,6 Devon Beige R - Devon найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20.3см і довжина плитки дорівнює 122.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 414. |
Плитка 20,3x122,6 Devon Beige R - Devon з колекції Devon Tuscania може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20,3x122,6 Девон Бейдж Р Девон з колекції Девон Т'юскенія", на неправильно прочитаном як "Плитка 20,3x122,6 Девон Беіге Р Девон з колекції Девон Тусканіа". Виробник цієї плитки Tuscania може бути помилково написаний як Tuscania, Tuscani, Т'юскенія, Тусканіа і навіть як Егісфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20.3 × 122.6 см |
| Вага | 21.05 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tuscania |
| Серія | Devon |
| Колекція | Devon Tuscania |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 20,3x122,6 Devon Beige R - Devon з колекції Devon Tuscania