

Керамічна плитка Плитка 20,2x80,2 2080 Miele Antislip - Mywood - PF00016150 з колекції Mywood Sintesi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20,2x80,2 2080 Miele Antislip - Mywood - PF00016150 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20.2см і довжина плитки дорівнює 80.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 436. |
Плитка 20,2x80,2 2080 Miele Antislip - Mywood - PF00016150 з колекції Mywood Sintesi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20,2x80,2 2080 Ма'єл Ентісліп Мйууд PF00016150 з колекції Мйууд Сінтежі", на неправильно прочитаном як "Плитка 20,2x80,2 2080 Міеле Антісліп Мювуд PF00016150 з колекції Мювуд Сінтесі". Виробник цієї плитки Sintesi може бути помилково написаний як Sintesi, Sintes, Сінтежі, Сінтесі і навіть як Іштеуіш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20.2 × 80.2 см |
| Вага | 19.95 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sintesi |
| Серія | Mywood |
| Колекція | Mywood Sintesi |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,14 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1,14м.кв. (7 шт) |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | PF00016150 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,23,76) HEX: #c2a495 RGB: 194, 164, 149 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 436 436 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 20,2x80,2 2080 Miele Antislip - Mywood - PF00016150 з колекції Mywood Sintesi