

Керамічна плитка Плитка 20*20 Mossy-R Komi Arcana з колекції Komi Arcana виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20*20 Mossy-R Komi Arcana найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 7536. |
Плитка 20*20 Mossy-R Komi Arcana з колекції Komi Arcana може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20*20 Мосі Р Комі Аркенєй з колекції Комі Аркенєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 20*20 Моссі Р Комі Аркана з колекції Комі Аркана". Виробник цієї плитки Arcana може бути помилково написаний як Arcana, Arcan, Аркенєй, Аркана і навіть як Фксфтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 18 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Arcana |
| Колекція | Komi Arcana |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | PEI IV |
| Ректифікація краю | Так |
| Морозостійкість | так |
| Пофарбований черепок | Ні |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(45,33,71) HEX: #b5a679 RGB: 181, 166, 121 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(45,31,76) HEX: #c2b386 RGB: 194, 179, 134 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(30,29,82) HEX: #d1b394 RGB: 209, 179, 148 | RAL Design: 070 70 20 Light Ash Brown (Світло-Коричневий Ясен)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4665 4665 | |
| hsv(36,45,65) HEX: #a6885b RGB: 166, 136, 91 | RAL Design: 085 60 30 Wood Green (Зелене Дерево)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 451 451 | |
| hsv(45,57,41) HEX: #695a2d RGB: 105, 90, 45 | RAL Design: 090 40 30 Vine Leaf Green (Зелені Листя Винограда)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 448 448 | |
| hsv(36,56,53) HEX: #87693b RGB: 135, 105, 59 | RAL Design: 080 50 30 Chili Green (Зелений Чилі)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 872 872 | |
| hsv(36,50,59) HEX: #96784b RGB: 150, 120, 75 | RAL Design: 075 50 30 Grog Yellow (Жовтий Шамот)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7504 7504 | |
| hsv(40,50,35) HEX: #594a2d RGB: 89, 74, 45 | RAL Design: 085 40 20 Khaki Green (Зелений Хакі)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 448 448 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 20*20 Mossy-R Komi Arcana з колекції Komi Arcana