

Керамічна плитка Плитка 20*20 Contrasti Decoro Mix Ottanio R7H4 Contrasti Ragno з колекції Contrasti Ragno виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20*20 Contrasti Decoro Mix Ottanio R7H4 Contrasti Ragno найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка 20*20 Contrasti Decoro Mix Ottanio R7H4 Contrasti Ragno з колекції Contrasti Ragno може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20*20 Кантресті Декоро Мікс Оттенє R7H4 Кантресті Регно з колекції Кантресті Регно", на неправильно прочитаном як "Плитка 20*20 Контрасті Декоро Мікс Оттаніо R7H4 Контрасті Рагно з колекції Контрасті Рагно". Виробник цієї плитки Ragno може бути помилково написаний як Ragno, Ragn, Регно, Рагно і навіть як Кфптщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 23.125 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ragno |
| Колекція | Contrasti Ragno |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | PEI III |
| Ректифікація краю | Ні |
| Морозостійкість | так |
| Пофарбований черепок | Ні |
| Колір | сірий світло-сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,43,41) HEX: #3c6969 RGB: 60, 105, 105 | RAL Design: 200 40 15 Pyrite Green (Зелений Залізний Колчедан)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 7477 7477 | |
| hsv(200,38,47) HEX: #4a6978 RGB: 74, 105, 120 | RAL Design: 240 50 15 Technical Blue (Технічний Синій)RAL Classic: 7031 Синьо-сірийPantone: 646 646 | |
| hsv(180,6,94) HEX: #e1f0f0 RGB: 225, 240, 240 | RAL Design: 220 90 05 Cold Soft Blue (Блакитне Холодне Світло)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 277 277 | |
| hsv(180,7,82) HEX: #c2d1d1 RGB: 194, 209, 209 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(180,18,65) HEX: #88a6a6 RGB: 136, 166, 166 | RAL Design: 200 70 10 Calcite Blue (Синій Кальцит)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 7458 7458 | |
| hsv(180,8,71) HEX: #a7b5b5 RGB: 167, 181, 181 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 20*20 Contrasti Decoro Mix Ottanio R7H4 Contrasti Ragno з колекції Contrasti Ragno