Плитка 19.3x119.2 Urbino Tortora 20*120 Opera Urbino з колекції Urbino Opera
Opera

Керамічна плитка Плитка 19.3x119.2 Urbino Tortora 20*120 Opera Urbino з колекції Urbino Opera виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 19.3x119.2 Urbino Tortora 20*120 Opera Urbino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 19.3см і довжина плитки дорівнює 119.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 7. |
Плитка 19.3x119.2 Urbino Tortora 20*120 Opera Urbino з колекції Urbino Opera може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 19.3x119.2 Ербіно Торторєй 20*120 Опарєй Ербіно з колекції Ербіно Опарєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 19.3x119.2 Урбіно Тортора 20*120 Опера Урбіно з колекції Урбіно Опера". Виробник цієї плитки Opera може бути помилково написаний як Opera, Oper, Опарєй, Опера і навіть як Щзукф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 19.3 × 119.2 см |
| Вага | 18.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Opera |
| Серія | Urbino |
| Колекція | Urbino Opera |
| У палеті м.кв. | 36.8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.92 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Пакувальна норма | 0.92м.кв.(4шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | IV |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 19.3x119.2 Urbino Tortora 20*120 Opera Urbino з колекції Urbino Opera