Плитка 19.3x119.2 Metallica Lamina 20*120 Opera Metallica з колекції Metallica Opera
Opera

Керамічна плитка Плитка 19.3x119.2 Metallica Lamina 20*120 Opera Metallica з колекції Metallica Opera виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 19.3x119.2 Metallica Lamina 20*120 Opera Metallica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 19.3см і довжина плитки дорівнює 119.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7042 Транспортний сірий A Pantone 543. |
Плитка 19.3x119.2 Metallica Lamina 20*120 Opera Metallica з колекції Metallica Opera може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 19.3x119.2 Металікєй Лемінєй 20*120 Опарєй Металікєй з колекції Металікєй Опарєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 19.3x119.2 Металліка Ламіна 20*120 Опера Металліка з колекції Металліка Опера". Виробник цієї плитки Opera може бути помилково написаний як Opera, Oper, Опарєй, Опера і навіть як Щзукф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 19.3 × 119.2 см |
| Вага | 18.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Opera |
| Серія | Metallica |
| Колекція | Metallica Opera |
| У палеті м.кв. | 36.8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.92 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Пакувальна норма | 0.92м.кв.(4шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | IV |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(180,8,76) HEX: #b2c2c2 RGB: 178, 194, 194 | RAL Design: 220 80 05 Pastel Blue (Пастельно-Синій)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,7,82) HEX: #c2d1d1 RGB: 194, 209, 209 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 19.3x119.2 Metallica Lamina 20*120 Opera Metallica з колекції Metallica Opera