

Керамічна плитка Плитка 16,5x41 Cotto Outdoor - Pave Brick - 180283 з колекції Pave Brick Sichenia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 16,5x41 Cotto Outdoor - Pave Brick - 180283 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 16.5см і довжина плитки дорівнює 41см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1011 Коричнево-бежевий Pantone 451. |
Плитка 16,5x41 Cotto Outdoor - Pav? Brick - 180283 з колекції Pav? Brick Sichenia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 16,5x41 Котто Оатдур Пев? Брік 180283 з колекції Пев? Брік Січенія", на неправильно прочитаном як "Плитка 16,5x41 Котто Оутдур Пав? Бріск 180283 з колекції Пав? Бріск Січеніа". Виробник цієї плитки Sichenia може бути помилково написаний як Sichenia, Sicheni, Січенія, Січеніа і навіть як Ішсрутшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 16.5 × 41 см |
| Вага | 25.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sichenia |
| Серія | Pav? Brick |
| Колекція | Pav? Brick Sichenia |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,082 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1,082м.кв. (16 шт) |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | 180283 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(36,45,65) HEX: #a6885b RGB: 166, 136, 91 | RAL Design: 085 60 30 Wood Green (Зелене Дерево)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 451 451 | |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













4 reviews for Плитка 16,5x41 Cotto Outdoor - Pave Brick - 180283 з колекції Pave Brick Sichenia