

Керамічна плитка Плитка 15x15 Rice Grigio Decoro Blossom Lux - Rice - M9JD з колекції Rice Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15x15 Rice Grigio Decoro Blossom Lux - Rice - M9JD найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Плитка 15x15 Rice Grigio Decoro Blossom Lux - Rice - M9JD з колекції Rice Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15x15 Ріс Грігє Декоро Блосом Л'юкс Ріс M9JD з колекції Ріс Мареззі", на неправильно прочитаном як "Плитка 15x15 Ріке Грігіо Декоро Блоссом Лукс Ріке M9JD з колекції Ріке Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 13 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Rice |
| Колекція | Rice Marazzi |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,68 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0,68м.кв. (30 шт) |
| Штук в упаковці | 30 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | M9JD |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(180,14,41) HEX: #5a6969 RGB: 90, 105, 105 | RAL Design: 200 40 05 Calcite Grey Green (Сіро-Зелений Вапняковий Шпат)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 8201 8201 | |
| hsv(210,29,41) HEX: #4a5969 RGB: 74, 89, 105 | RAL Design: 260 40 10 Sheet Blue (Синя Вітрильна Снасть)RAL Classic: 5008 Сіро-синійPantone: 5405 5405 | |
| hsv(210,33,35) HEX: #3c4b59 RGB: 60, 75, 89 | RAL Design: 260 30 10 Bronze Blue (Бронзовий Синій)RAL Classic: 5008 Сіро-синійPantone: 533 533 | |
| hsv(180,13,47) HEX: #687878 RGB: 104, 120, 120 | RAL Design: 200 50 05 North Grey (Сірий Північ)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 8201 8201 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(180,11,53) HEX: #788787 RGB: 120, 135, 135 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(180,40,29) HEX: #2c4a4a RGB: 44, 74, 74 | RAL Design: 200 30 10 Tree Bark Green (Зелена Деревна Кора)RAL Classic: 7026 Гранітовий сірийPantone: 7477 7477 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 15x15 Rice Grigio Decoro Blossom Lux - Rice - M9JD з колекції Rice Marazzi