Плитка 15.2x15.2 Artworks Baroque Blue Original Style з колекції Artworks Baroque Blue Original Style
Original Style
Керамічна плитка Плитка 15.2x15.2 Artworks Baroque Blue Original Style з колекції Artworks Baroque Blue Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15.2x15.2 Artworks Baroque Blue Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15.2см і довжина плитки дорівнює 15.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5020 Океанська синь Pantone 3025. |
Плитка 15.2x15.2 Artworks Baroque Blue Original Style з колекції Artworks Baroque Blue Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15.2x15.2 Артворкс Барок Бле Орігінел Стйл з колекції Артворкс Барок Бле Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Плитка 15.2x15.2 Артворкс Барокьуе Блуе Орігінал Стюле з колекції Артворкс Барокьуе Блуе Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15.2 × 15.2 см |
| Вага | 33.5 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Baroque Blue Original Style |
| Колекція | Artworks Baroque Blue |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 33 шт / 0.28 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GBB9000 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(192,83,35) HEX: #0f4a59 RGB: 15, 74, 89 | RAL Design: 230 30 20 Teal Dark Blue (Темно-Синя Нафта)RAL Classic: 5020 Океанська синьPantone: 3025 3025 | |
| hsv(190,86,41) HEX: #0f5a69 RGB: 15, 90, 105 | RAL Design: 230 30 20 Teal Dark Blue (Темно-Синя Нафта)RAL Classic: 5020 Океанська синьPantone: 3025 3025 | |
| hsv(190,50,71) HEX: #5ba6b5 RGB: 91, 166, 181 | RAL Design: 220 70 25 Blouson Blue (Синій Блузон)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 631 631 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 15.2x15.2 Artworks Baroque Blue Original Style з колекції Artworks Baroque Blue Original Style