

Керамічна плитка Плитка 14,8*14,8 Gatsby French Navy Gatsby ZYX з колекції Gatsby ZYX виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 14,8*14,8 Gatsby French Navy Gatsby ZYX найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5024 Пастельно-синій Pantone 646. |
Плитка 14,8*14,8 Gatsby French Navy Gatsby ZYX з колекції Gatsby ZYX може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 14,8*14,8 Гетсбі Френч Неві Гетсбі Зйгз з колекції Гетсбі Зйгз", на неправильно прочитаном як "Плитка 14,8*14,8 Гатсбі Френч Наві Гатсбі Зюкс з колекції Гатсбі Зюкс". Виробник цієї плитки ZYX може бути помилково написаний як ZYX, Зйгз, Зюкс і навіть як ЯНЧ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 14.035 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | ZYX |
| Колекція | Gatsby ZYX |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Біла гліна |
| Морозостійкість | Ні |
| Пофарбований черепок | Ні |
| hsv(195,40,59) HEX: #5a8796 RGB: 90, 135, 150 | RAL Design: 240 50 15 Technical Blue (Технічний Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 646 646 | |
| hsv(195,44,53) HEX: #4c7887 RGB: 76, 120, 135 | RAL Design: 230 50 20 Casual Blue (Досуговий Синій)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 646 646 | |
| hsv(180,30,59) HEX: #699696 RGB: 105, 150, 150 | RAL Design: 200 60 15 Woad Indigo (Луговий Індіго)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 549 549 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 14,8*14,8 Gatsby French Navy Gatsby ZYX з колекції Gatsby ZYX