Плитка 13x13 Dolce Metallo Alto-D´Autore з колекції D´Autore Natucer
Natucer

Керамічна плитка Плитка 13x13 Dolce Metallo Alto-D´Autore з колекції D´Autore Natucer виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 13x13 Dolce Metallo Alto-D´Autore найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 13см і довжина плитки дорівнює 13см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Плитка 13x13 Dolce Metallo Alto-D´Autore з колекції D´Autore Natucer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 13x13 Долс Метело Олто Д´отор з колекції Д´отор Нейтасар", на неправильно прочитаном як "Плитка 13x13 Долке Металло Алто Д´ауторе з колекції Д´ауторе Натукер". Виробник цієї плитки Natucer може бути помилково написаний як Natucer, Нейтасар, Натукер і навіть як Тфегсук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 13 × 13 см |
| Вага | 10.8 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Natucer |
| Серія | D?Autore |
| Колекція | D?Autore Natucer |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,43 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0,43м.кв. (25 шт) |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,33,18) HEX: #2e1f1f RGB: 46, 31, 31 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 8017 Шоколадно-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 13x13 Dolce Metallo Alto-D´Autore з колекції D´Autore Natucer