Плитка 12.5x12.5 18481 ARCHIVO CROCHET Harmony Archivo з колекції Archivo Harmony
Harmony

Керамічна плитка Плитка 12.5x12.5 18481 ARCHIVO CROCHET Harmony Archivo з колекції Archivo Harmony виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 12.5x12.5 18481 ARCHIVO CROCHET Harmony Archivo найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 12.5см і довжина плитки дорівнює 12.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Плитка 12.5x12.5 18481 ARCHIVO CROCHET Harmony Archivo з колекції Archivo Harmony може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 12.5x12.5 18481 Арчіво Крочет Хармані Арчіво з колекції Арчіво Хармані", на неправильно прочитаном як "Плитка 12.5x12.5 18481 Арчіво Срочет Хармоні Арчіво з колекції Арчіво Хармоні". Виробник цієї плитки Harmony може бути помилково написаний як Harmony, Harmon, Хармані, Хармоні і навіть як Рфкьщтн, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 12.5 × 12.5 см |
| Вага | 8.58 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Harmony |
| Серія | Archivo |
| Колекція | Archivo Harmony |
| У палеті м.кв. | 58.8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.49 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.49м.кв.(32шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 18481 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 12.5x12.5 18481 ARCHIVO CROCHET Harmony Archivo з колекції Archivo Harmony