Плитка 120x280 J90900 CanovaLeLastre Labradorite Rett Lapp Rondine Canova Le Lastre з колекції Canova Le Lastre Rondine



Керамічна плитка Плитка 120x280 J90900 CanovaLeLastre Labradorite Rett Lapp Rondine Canova Le Lastre з колекції Canova Le Lastre Rondine виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 120x280 J90900 CanovaLeLastre Labradorite Rett Lapp Rondine Canova Le Lastre найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 280см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7026 Гранітовий сірий Pantone 7546. |
Плитка 120x280 J90900 CanovaLeLastreLabradoriteRettLapp Rondine Canova Le Lastre з колекції Canova Le Lastre Rondine може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 120x280 J90900 Кейновєй Л Лестр Лебрейдоріт Ретт Лепп Ранін Кейновєй Л Лестр з колекції Кейновєй Л Лестр Ранін", на неправильно прочитаном як "Плитка 120x280 J90900 Канова Ле Ластре Лабрадоріте Ретт Лапп Рондіне Канова Ле Ластре з колекції Канова Ле Ластре Рондіне". Виробник цієї плитки Rondine може бути помилково написаний як Rondine, Rondin, Ранін, Рондіне і навіть як Кщтвшту, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Тонкий керамограніт | Да |
| Розмір | 120 × 280 см |
| Вага | 48.65 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Rondine |
| Серія | Canova Le Lastre |
| Колекція | Canova Le Lastre Rondine |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 3.36 |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 3.36м.кв.(1шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | J90900 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| hsv(180,20,29) HEX: #3b4a4a RGB: 59, 74, 74 | RAL Design: 220 30 05 Panda Black (Чорна Панда)RAL Classic: 7026 Гранітовий сірийPantone: 7546 7546 | |
| hsv(180,17,35) HEX: #4a5959 RGB: 74, 89, 89 | RAL Design: 200 40 05 Calcite Grey Green (Сіро-Зелений Вапняковий Шпат)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 7546 7546 | |
| hsv(180,29,41) HEX: #4a6969 RGB: 74, 105, 105 | RAL Design: 200 40 10 Brochantite Green (Зелений Брошантит)RAL Classic: 7026 Гранітовий сірийPantone: 5405 5405 | |
| hsv(180,25,47) HEX: #5a7878 RGB: 90, 120, 120 | RAL Design: 200 50 10 Eye Grey (Сірі Очі)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 5415 5415 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 120x280 J90900 CanovaLeLastre Labradorite Rett Lapp Rondine Canova Le Lastre з колекції Canova Le Lastre Rondine