

Керамічна плитка Плитка 120x260 Corten Nat. Ret. - Titan - 107220 з колекції Titan Century виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 120x260 Corten Nat. Ret. - Titan - 107220 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 260см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8014 Сепія коричневий Pantone 7533. |
Плитка 120x260 Corten Nat. Ret. - Titan - 107220 з колекції Titan Century може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 120x260 Кортен Нет. Рет. Тітен 107220 з колекції Тітен Сентєрі", на неправильно прочитаном як "Плитка 120x260 Кортен Нат. Рет. Тітан 107220 з колекції Тітан Кентурі". Виробник цієї плитки Century може бути помилково написаний як Century, Centur, Сентєрі, Кентурі і навіть як Сутегкн, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 120 × 260 см |
| Вага | 53 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Century |
| Серія | Titan |
| Колекція | Titan Century |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 3,12 |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 3,12м.кв. (1 шт) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 107220 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 | |
| hsv(30,50,24) HEX: #3d2e1f RGB: 61, 46, 31 | RAL Design: 080 20 10 Vanilla Bean Brown (Коричневий Стручок Ванілі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 4 Black 4 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 120x260 Corten Nat. Ret. - Titan - 107220 з колекції Titan Century