

Керамічна плитка Плитка 120x120 Storm White Ret - Storm - PF60003821 з колекції Storm Ariana виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 120x120 Storm White Ret - Storm - PF60003821 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Плитка 120x120 Storm White Ret - Storm - PF60003821 з колекції Storm Ariana може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 120x120 Сторм Віт Рет Сторм PF60003821 з колекції Сторм Аріанєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 120x120 Сторм Вхіте Рет Сторм PF60003821 з колекції Сторм Аріана". Виробник цієї плитки Ariana може бути помилково написаний як Ariana, Arian, Аріанєй, Аріана і навіть як Фкшфтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 56.16 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ariana |
| Серія | Storm |
| Колекція | Storm Ariana |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2,88 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2,88м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | PF60003821 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 120x120 Storm White Ret - Storm - PF60003821 з колекції Storm Ariana