

Керамічна плитка Плитка 120x120 One 06 - One - 4100892 з колекції One 41zero42 виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 120x120 One 06 - One - 4100892 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 535. |
Плитка 120x120 One 06 - One - 4100892 з колекції One 41zero42 може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 120x120 Ан 06 Ан 4100892 з колекції Ан 41zero42", на неправильно прочитаном як "Плитка 120x120 Оне 06 Оне 4100892 з колекції Оне 41zero42". Виробник цієї плитки 41ZERO42 може бути помилково написаний як 41ZERO42, 41заро42, 41зеро42 і навіть як 41ЯУКЩ42, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Тонкий керамограніт | Да |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 21 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | 41ZERO42 |
| Серія | One |
| Колекція | One 41zero42 |
| У палеті м.кв. | 84,4 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1,44м.кв. (1 шт) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 4100892 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(30,27,88) HEX: #e0c2a4 RGB: 224, 194, 164 | RAL Design: 070 80 20 Buttercup Yellow (Жовтий Лютик)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 434 434 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(192,36,82) HEX: #86c2d1 RGB: 134, 194, 209 | RAL Design: 230 70 20 Tennis Blue (Тенісний Синій)RAL Classic: 6027 Світло-зеленийPantone: 297 297 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(30,24,100) HEX: #ffe0c2 RGB: 255, 224, 194 | RAL Design: 070 90 20 Chalk Yellow (Жовта Крейда)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 705 705 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(30,35,100) HEX: #ffd2a6 RGB: 255, 210, 166 | RAL Design: 070 85 30 Hair Blonde (Волоси Блонд)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4685 4685 | |
| hsv(9,41,100) HEX: #ffa696 RGB: 255, 166, 150 | RAL Design: 040 80 30 Nature Apricot (Натуральний Абрикос)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 176 176 | |
| hsv(180,7,82) HEX: #c2d1d1 RGB: 194, 209, 209 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 120x120 One 06 - One - 4100892 з колекції One 41zero42