

Керамічна плитка Плитка 120x120 Baikal Blue Pulido Baldocer Baikal з колекції Baikal Baldocer виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 120x120 Baikal Blue Pulido Baldocer Baikal найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка 120x120 Baikal Blue Pulido Baldocer Baikal з колекції Baikal Baldocer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 120x120 Бейкел Бле П'юлідо Болдосар Бейкел з колекції Бейкел Болдосар", на неправильно прочитаном як "Плитка 120x120 Баікал Блуе Пулідо Балдокер Баікал з колекції Баікал Балдокер". Виробник цієї плитки Baldocer може бути помилково написаний як Baldocer, Болдосар, Балдокер і навіть як Ифдвщсук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 31 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Baldocer |
| Серія | Baikal |
| Колекція | Baikal Baldocer |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.44м.кв.(1шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| PEI | IV |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(240,8,76) HEX: #b2b2c2 RGB: 178, 178, 194 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 2716 2716 | |
| hsv(240,8,71) HEX: #a7a7b5 RGB: 167, 167, 181 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63


















5 reviews for Плитка 120x120 Baikal Blue Pulido Baldocer Baikal з колекції Baikal Baldocer