

Керамічна плитка Плитка 120x120 36T110P Toledo Cromo Grespania Toledo з колекції Toledo Grespania виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 120x120 36T110P Toledo Cromo Grespania Toledo найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7013 Коричнево-сірий Pantone 445. |
Плитка 120x120 36T110P ToledoCromo Grespania Toledo з колекції Toledo Grespania може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 120x120 36T110P Толедо Кромо Греспенія Толедо з колекції Толедо Греспенія", на неправильно прочитаном як "Плитка 120x120 36T110P Толедо Сромо Греспаніа Толедо з колекції Толедо Греспаніа". Виробник цієї плитки Grespania може бути помилково написаний як Grespania, Grespani, Греспенія, Греспаніа і навіть як Пкуізфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 36.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Grespania |
| Серія | Toledo |
| Колекція | Toledo Grespania |
| У палеті м.кв. | 54.72 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.44м.кв.(1шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 36T110P |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(120,13,47) HEX: #687868 RGB: 104, 120, 104 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5487 5487 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 120x120 36T110P Toledo Cromo Grespania Toledo з колекції Toledo Grespania