Плитка 120*240 Araldica Triangolo Blu Glossy 6Mm Rett 763514 Araldica Cedit з колекції Araldica Cedit



Керамічна плитка Плитка 120*240 Araldica Triangolo Blu Glossy 6Mm Rett 763514 Araldica Cedit з колекції Araldica Cedit виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 120*240 Araldica Triangolo Blu Glossy 6Mm Rett 763514 Araldica Cedit найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 240см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5022 Нічний синій Pantone 2766. |
Плитка 120*240 Araldica Triangolo Blu Glossy 6Mm Rett 763514 Araldica Cedit з колекції Araldica Cedit може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 120*240 Аролдікєй Тріанголо Бла Глосі 6Mm Ретт 763514 Аролдікєй Седіт з колекції Аролдікєй Седіт", на неправильно прочитаном як "Плитка 120*240 Аралдіка Тріанголо Блу Глоссі 6Mm Ретт 763514 Аралдіка Кедіт з колекції Аралдіка Кедіт". Виробник цієї плитки Cedit може бути помилково написаний як Cedit, Седіт, Кедіт і навіть як Сувше, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 120 × 240 см |
| Вага | 14.792 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cedit |
| Колекція | Araldica Cedit |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| PEI | PEI IV |
| Ректифікація краю | Так |
| Морозостійкість | так |
| Пофарбований черепок | Ні |
| Колір | антрацит |
| hsv(240,50,24) HEX: #1f1f3d RGB: 31, 31, 61 | RAL Design: 300 20 25 Cardinal Mauve (Кардинальський Ліловий)RAL Classic: 5022 Нічний синійPantone: 2766 2766 | |
| hsv(240,40,29) HEX: #2c2c4a RGB: 44, 44, 74 | RAL Design: 290 20 15 Black Violet (Чорно-Фіолетовий)RAL Classic: 5022 Нічний синійPantone: 533 533 | |
| hsv(210,33,35) HEX: #3c4b59 RGB: 60, 75, 89 | RAL Design: 260 30 10 Bronze Blue (Бронзовий Синій)RAL Classic: 5008 Сіро-синійPantone: 533 533 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(210,29,41) HEX: #4a5969 RGB: 74, 89, 105 | RAL Design: 260 40 10 Sheet Blue (Синя Вітрильна Снасть)RAL Classic: 5008 Сіро-синійPantone: 5405 5405 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(210,25,47) HEX: #5a6978 RGB: 90, 105, 120 | RAL Design: 260 40 10 Sheet Blue (Синя Вітрильна Снасть)RAL Classic: 7031 Синьо-сірийPantone: 652 652 | |
| hsv(210,22,53) HEX: #697887 RGB: 105, 120, 135 | RAL Design: 260 50 10 Cypress Grey Blue (Сіро-Синій Кіпаріс)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 652 652 | |
| hsv(20,20,88) HEX: #e0c2b4 RGB: 224, 194, 180 | RAL Design: 050 80 10 Pale Sienna (Бліда Сієна)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5175 5175 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 120*240 Araldica Triangolo Blu Glossy 6Mm Rett 763514 Araldica Cedit з колекції Araldica Cedit