Плитка 10x30 Cupidon Brillo Liso Marfil Monopole Cupidon з колекції Cupidon Monopole
Monopole

Керамічна плитка Плитка 10x30 Cupidon Brillo Liso Marfil Monopole Cupidon з колекції Cupidon Monopole виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 10x30 Cupidon Brillo Liso Marfil Monopole Cupidon найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1013 Перлинно-білий Pantone 5523. |
Плитка 10x30 Cupidon Brillo Liso Marfil Monopole Cupidon з колекції Cupidon Monopole може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 10x30 К'юпідон Бріло Лізо Марфіл Монопол К'юпідон з колекції К'юпідон Монопол", на неправильно прочитаном як "Плитка 10x30 Супідон Брілло Лісо Марфіл Монополе Супідон з колекції Супідон Монополе". Виробник цієї плитки Monopole може бути помилково написаний як Monopole, Monopol, Монопол, Монополе і навіть як Ьщтщзщду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шестигранник |
| Розмір | 10 × 30 см |
| Вага | 14.19 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Monopole |
| Серія | Cupid?n |
| Колекція | Cupid?n Monopole |
| У палеті м.кв. | 60 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 1м.кв.(39шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,13,88) HEX: #e0e0c3 RGB: 224, 224, 195 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 5523 5523 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 10x30 Cupidon Brillo Liso Marfil Monopole Cupidon з колекції Cupidon Monopole