Плитка 10x20 Azulejo Amaranda Biselado Brillo Acqua Complementto 10x20 з колекції 10x20 Complementto
Complementto

Керамічна плитка Плитка 10x20 Azulejo Amaranda Biselado Brillo Acqua Complementto 10x20 з колекції 10x20 Complementto виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 10x20 Azulejo Amaranda Biselado Brillo Acqua Complementto 10x20 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6034 Пастельно-бірюзовий Pantone 543. |
Плитка 10x20 Azulejo Amaranda Biselado Brillo Acqua Complementto 10x20 з колекції 10x20 Complementto може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 10x20 Езуледжо Емаренєй Бізелейдо Бріло Екквєй Камплементто 10x20 з колекції 10x20 Камплементто", на неправильно прочитаном як "Плитка 10x20 Азуледжо Амаранда Біселадо Брілло Аскьуа Комплементто 10x20 з колекції 10x20 Комплементто". Виробник цієї плитки Complementto може бути помилково написаний як Complementto, Complementt, Камплементто, Комплементто і навіть як Сщьздуьутеещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 10 × 20 см |
| Вага | 8.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Complementto |
| Серія | 10x20 |
| Колекція | 10x20 Complementto |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.5 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.5м.кв.(25шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| PEI | II |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(180,17,71) HEX: #96b5b5 RGB: 150, 181, 181 | RAL Design: 200 70 10 Calcite Blue (Синій Кальцит)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 543 543 | |
| hsv(160,25,71) HEX: #88b5a6 RGB: 136, 181, 166 | RAL Design: 170 70 20 Source Green (Зелене Джерело)RAL Classic: 6027 Світло-зеленийPantone: 550 550 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 10x20 Azulejo Amaranda Biselado Brillo Acqua Complementto 10x20 з колекції 10x20 Complementto