

Керамічна плитка Плитка 10x10 R8GL Gleeze Beige Glossy Ragno Gleeze з колекції Gleeze Ragno виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 10x10 R8GL Gleeze Beige Glossy Ragno Gleeze найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 10см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5435. |
Плитка 10x10 R8GL GleezeBeigeGlossy Ragno Gleeze з колекції Gleeze Ragno може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 10x10 R8GL Гліз Бейдж Глосі Регно Гліз з колекції Гліз Регно", на неправильно прочитаном як "Плитка 10x10 R8GL Глеезе Беіге Глоссі Рагно Глеезе з колекції Глеезе Рагно". Виробник цієї плитки Ragno може бути помилково написаний як Ragno, Ragn, Регно, Рагно і навіть як Кфптщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 10 × 10 см |
| Вага | 14.44 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ragno |
| Серія | Gleeze |
| Колекція | Gleeze Ragno |
| У палеті м.кв. | 48.96 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.68 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.68м.кв.(68шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | R8GL |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 10x10 R8GL Gleeze Beige Glossy Ragno Gleeze з колекції Gleeze Ragno