Плитка 10x10 00G1060 Clay Emerald Nat Luc Elios Ceramica Clay з колекції Clay Elios Ceramica
Elios Ceramica

Керамічна плитка Плитка 10x10 00G1060 Clay Emerald Nat Luc Elios Ceramica Clay з колекції Clay Elios Ceramica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 10x10 00G1060 Clay Emerald Nat Luc Elios Ceramica Clay найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 10см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6020 Хромовий зелений Pantone 5477. |
Плитка 10x10 00G1060 ClayEmeraldNatLuc Elios Ceramica Clay з колекції Clay Elios Ceramica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 10x10 00G1060 Клей Імаролд Нет Л'юк Ілєс Саремікєй Клей з колекції Клей Ілєс Саремікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 10x10 00G1060 Клаі Емералд Нат Лус Еліос Кераміка Клаі з колекції Клаі Еліос Кераміка". Виробник цієї плитки Elios Ceramica може бути помилково написаний як Eliosceramica, Elios Ceramic, Ілєс Саремікєй, Еліос Кераміка і навіть як Удшщі Сукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 10 × 10 см |
| Вага | 17.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Elios Ceramica |
| Серія | CLAY |
| Колекція | Clay Elios Ceramica |
| У палеті м.кв. | 48.96 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.68 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.68м.кв.(68шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 00G1060 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| hsv(120,20,29) HEX: #3b4a3b RGB: 59, 74, 59 | RAL Design: 150 30 10 Thyme Green (Зелений Тимьян)RAL Classic: 6020 Хромовий зеленийPantone: 5477 5477 | |
| hsv(120,17,35) HEX: #4a594a RGB: 74, 89, 74 | RAL Design: 150 30 10 Thyme Green (Зелений Тимьян)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5477 5477 | |
| hsv(120,25,24) HEX: #2e3d2e RGB: 46, 61, 46 | RAL Design: 150 30 10 Thyme Green (Зелений Тимьян)RAL Classic: 6020 Хромовий зеленийPantone: 553 553 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






















3 reviews for Плитка 10x10 00G1060 Clay Emerald Nat Luc Elios Ceramica Clay з колекції Clay Elios Ceramica