

Керамічна плитка Плитка 10*20 Plus Bissel Blu Grey Plus Bissel Mainzu з колекції Plus Bissel Mainzu виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 10*20 Plus Bissel Blu Grey Plus Bissel Mainzu найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7031 Синьо-сірий Pantone 646. |
Плитка 10*20 Plus Bissel Blu Grey Plus Bissel Mainzu з колекції Plus Bissel Mainzu може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 10*20 Плас Бісел Бла Грей Плас Бісел Мейнза з колекції Плас Бісел Мейнза", на неправильно прочитаном як "Плитка 10*20 Плус Біссел Блу Греі Плус Біссел Маінзу з колекції Плус Біссел Маінзу". Виробник цієї плитки Mainzu може бути помилково написаний як Mainzu, Mainz, Мейнза, Маінзу і навіть як Ьфштяг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 20 см |
| Вага | 13.84 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Mainzu |
| Колекція | Plus Bissel Mainzu |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Червона глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Морозостійкість | Ні |
| Пофарбований черепок | Ні |
| hsv(200,38,47) HEX: #4a6978 RGB: 74, 105, 120 | RAL Design: 240 50 15 Technical Blue (Технічний Синій)RAL Classic: 7031 Синьо-сірийPantone: 646 646 | |
| hsv(200,33,53) HEX: #5b7887 RGB: 91, 120, 135 | RAL Design: 240 50 15 Technical Blue (Технічний Синій)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 646 646 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 10*20 Plus Bissel Blu Grey Plus Bissel Mainzu з колекції Plus Bissel Mainzu