Плитка 100x300 0147566 Floreale A Fuori Formato Villa Pompei з колекції Villa Pompei Fuori Formato
Fuori Formato

Керамічна плитка Плитка 100x300 0147566 Floreale A Fuori Formato Villa Pompei з колекції Villa Pompei Fuori Formato виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 100x300 0147566 Floreale A Fuori Formato Villa Pompei найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 100см і довжина плитки дорівнює 300см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6003 Оливково-зелений Pantone 5615. |
Плитка 100x300 0147566 Floreale A Fuori Formato Villa Pompei з колекції Villa Pompei Fuori Formato може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 100x300 0147566 Флореол Ей Ф'юорі Формейто Вілєй Пампі з колекції Вілєй Пампі Ф'юорі Формейто", на неправильно прочитаном як "Плитка 100x300 0147566 Флореале А Фуорі Формато Вілла Помпеі з колекції Вілла Помпеі Фуорі Формато". Виробник цієї плитки Fuori Formato може бути помилково написаний як Fuoriformato, Fuori Format, Ф'юорі Формейто, Фуорі Формато і навіть як Агщкш Ащкьфещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 100 × 300 см |
| Вага | 38 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Fuori Formato |
| Серія | Villa Pompei |
| Колекція | Villa Pompei Fuori Formato |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 3 |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 3м.кв.(1шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | II |
| Артикул виробника | 147566 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| hsv(90,33,35) HEX: #4b593c RGB: 75, 89, 60 | RAL Design: 130 40 20 Alpine Lake Green (Зелене Альпійське Озеро)RAL Classic: 6003 Оливково-зеленийPantone: 5615 5615 | |
| hsv(90,29,41) HEX: #59694a RGB: 89, 105, 74 | RAL Design: 130 50 20 Spanish Green (Іспанський Зелений)RAL Classic: 6003 Оливково-зеленийPantone: 5615 5615 | |
| hsv(90,25,47) HEX: #69785a RGB: 105, 120, 90 | RAL Design: 130 50 20 Spanish Green (Іспанський Зелений)RAL Classic: 6003 Оливково-зеленийPantone: 5615 5615 | |
| hsv(210,33,35) HEX: #3c4b59 RGB: 60, 75, 89 | RAL Design: 260 30 10 Bronze Blue (Бронзовий Синій)RAL Classic: 5008 Сіро-синійPantone: 533 533 | |
| hsv(210,25,47) HEX: #5a6978 RGB: 90, 105, 120 | RAL Design: 260 40 10 Sheet Blue (Синя Вітрильна Снасть)RAL Classic: 7031 Синьо-сірийPantone: 652 652 | |
| hsv(210,29,41) HEX: #4a5969 RGB: 74, 89, 105 | RAL Design: 260 40 10 Sheet Blue (Синя Вітрильна Снасть)RAL Classic: 5008 Сіро-синійPantone: 5405 5405 | |
| hsv(60,22,53) HEX: #878769 RGB: 135, 135, 105 | RAL Design: 110 60 20 Peapod Green (Зелені Стручки Гороху)RAL Classic: 7002 Оливково-сірийPantone: 8321 8321 | |
| hsv(200,33,53) HEX: #5b7887 RGB: 91, 120, 135 | RAL Design: 240 50 15 Technical Blue (Технічний Синій)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 646 646 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка 100x300 0147566 Floreale A Fuori Formato Villa Pompei з колекції Villa Pompei Fuori Formato