Плитка 100x100 Materika Nero - Materika Project Outfit 2.0 - XMK10R7 з колекції Materika Project Outfit 2.0 Castelvetro



Керамічна плитка Плитка 100x100 Materika Nero - Materika Project Outfit 2.0 - XMK10R7 з колекції Materika Project Outfit 2.0 Castelvetro виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 100x100 Materika Nero - Materika Project Outfit 2.0 - XMK10R7 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 100см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка 100x100 Materika Nero - Materika Project Outfit 2.0 - XMK10R7 з колекції Materika Project Outfit 2.0 Castelvetro може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 100x100 Мейтарікєй Наро Мейтарікєй Проджект Оатфіт 2.0 XMK10R7 з колекції Мейтарікєй Проджект Оатфіт 2.0 Кестелветро", на неправильно прочитаном як "Плитка 100x100 Матеріка Неро Матеріка Проджест Оутфіт 2.0 XMK10R7 з колекції Матеріка Проджест Оутфіт 2.0 Кастелветро". Виробник цієї плитки Castelvetro може бути помилково написаний як Castelvetro, Castelvetr, Кестелветро, Кастелветро і навіть як Сфіеудмуекщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 100 × 100 см |
| Вага | 45.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Castelvetro |
| Серія | Materika Project Outfit 2.0 |
| Колекція | Materika Project Outfit 2.0 Castelvetro |
| У палеті м.кв. | 20 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1м.кв. (1 шт) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | XMK10R7 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 100x100 Materika Nero - Materika Project Outfit 2.0 - XMK10R7 з колекції Materika Project Outfit 2.0 Castelvetro