Плінтус Zoccolo Coffee 20x56 Impressions Ceramiche Grazia з колекції Impressions Ceramiche Grazia
Ceramiche Grazia

Керамічна плитка Плінтус Zoccolo Coffee 20x56 Impressions Ceramiche Grazia з колекції Impressions Ceramiche Grazia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус Zoccolo Coffee 20x56 Impressions Ceramiche Grazia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 56см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7008 Сіре хакі Pantone 7497. |
Плінтус Zoccolo Coffee 20x56 Impressions Ceramiche Grazia з колекції Impressions Ceramiche Grazia може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус Зокколо Коффі 20x56 Імпресшіанс Сареміч Грезія з колекції Імпресшіанс Сареміч Грезія", на неправильно прочитаном як "Плінтус Зосколо Коффее 20x56 Імпрессіонс Кераміче Гразіа з колекції Імпрессіонс Кераміче Гразіа". Виробник цієї плитки Ceramiche Grazia може бути помилково написаний як Ceramichegrazia, Ceramiche Grazi, Сареміч Грезія, Кераміче Гразіа і навіть як Сукфьшсру Пкфяшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 56 см |
| Вага | 30 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ceramiche Grazia |
| Серія | Impressions Ceramiche Grazia |
| Колекція | Impressions |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 8 шт / 16.4 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | ZIM400 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плінтус |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,38,47) HEX: #78694a RGB: 120, 105, 74 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(40,43,41) HEX: #695a3c RGB: 105, 90, 60 | RAL Design: 085 40 20 Khaki Green (Зелений Хакі)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(40,33,53) HEX: #87785b RGB: 135, 120, 91 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 404 404 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















3 reviews for Плінтус Zoccolo Coffee 20x56 Impressions Ceramiche Grazia з колекції Impressions Ceramiche Grazia