

Керамічна плитка Плінтус Zocalo Cobre 20x20 Habitat Rocersa з колекції Habitat Rocersa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус Zocalo Cobre 20x20 Habitat Rocersa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8028 Теракотовий Pantone Black 4. |
Плінтус Zocalo Cobre 20x20 Habitat Rocersa з колекції Habitat Rocersa може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус Зоколо Кобр 20x20 Хебітет Росарсєй з колекції Хебітет Росарсєй", на неправильно прочитаном як "Плінтус Зокало Кобре 20x20 Хабітат Рокерса з колекції Хабітат Рокерса". Виробник цієї плитки Rocersa може бути помилково написаний як Rocersa, Rocers, Росарсєй, Рокерса і навіть як Кщсукіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 24.084 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Rocersa |
| Серія | Habitat Rocersa |
| Колекція | Habitat |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 10 шт / 10 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 766603 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плінтус |
| Колір | коричнево-сірий антрацит |
| hsv(30,50,24) HEX: #3d2e1f RGB: 61, 46, 31 | RAL Design: 080 20 10 Vanilla Bean Brown (Коричневий Стручок Ванілі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(20,50,35) HEX: #593c2d RGB: 89, 60, 45 | RAL Design: 060 30 20 Peat Brown (Коричневий Торф)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плінтус Zocalo Cobre 20x20 Habitat Rocersa з колекції Habitat Rocersa