

Керамічна плитка Плінтус 7,5x90 Rovere Brown Decape Rodapi?g-139-Rovere з колекції Rovere Apavisa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус 7,5x90 Rovere Brown Decape Rodapi?g-139-Rovere найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.3см і довжина плитки дорівнює 89.46см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 405. |
Плінтус 7,5x90 Rovere Brown Decap? Rodapi?g-139-Rovere з колекції Rovere Apavisa може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус 7,5x90 Ровар Броуун Декеп? Родепі?г 139 Ровар з колекції Ровар Епевізєй", на неправильно прочитаном як "Плінтус 7,5x90 Ровере Бровн Декап? Родапі?г 139 Ровере з колекції Ровере Апавіса". Виробник цієї плитки Apavisa може бути помилково написаний як Apavisa, Apavis, Епевізєй, Апавіса і навіть як Фзфмшіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 7.3 × 89.46 см |
| Вага | 21.83 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Apavisa |
| Серія | Rovere |
| Колекція | Rovere Apavisa |
| У палеті м.кв. | 35,75 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 13 шт |
| Штук в упаковці | 13 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плінтус |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












3 reviews for Плінтус 7,5x90 Rovere Brown Decape Rodapi?g-139-Rovere з колекції Rovere Apavisa