Панно Evening Reverie Right Hand 45.6x15.2 Artworks Colonial White Original Style з колекції Artworks Colonial White Original Style
Original Style
Керамічна плитка Панно Evening Reverie Right Hand 45.6x15.2 Artworks Colonial White Original Style з колекції Artworks Colonial White Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Панно Evening Reverie Right Hand 45.6x15.2 Artworks Colonial White Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45.6см і довжина плитки дорівнює 15.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8007 Олень коричневий Pantone 7532. |
Панно Evening Reverie Right Hand 45.6x15.2 Artworks Colonial White Original Style з колекції Artworks Colonial White Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Панно Івенінг Ревара'є Райгт Хенд 45.6x15.2 Артворкс Колонайял Віт Орігінел Стйл з колекції Артворкс Колонайял Віт Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Панно Евенінг Реверіе Рігхт Ханд 45.6x15.2 Артворкс Колоніал Вхіте Орігінал Стюле з колекції Артворкс Колоніал Вхіте Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 45.6 × 15.2 см |
| Вага | 35.24 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Colonial White Original Style |
| Колекція | Artworks Colonial White |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.42 м.кв. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1 шт / 0.89 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 6039B |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Панно |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,57,41) HEX: #694b2d RGB: 105, 75, 45 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(30,60,59) HEX: #96693c RGB: 150, 105, 60 | RAL Design: 070 50 30 Lion's Mane Blonde (Світла Лева Грива)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 874 874 | |
| hsv(30,55,65) HEX: #a6784b RGB: 166, 120, 75 | RAL Design: 070 50 30 Lion's Mane Blonde (Світла Лева Грива)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7504 7504 | |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 | |
| hsv(30,50,24) HEX: #3d2e1f RGB: 61, 46, 31 | RAL Design: 080 20 10 Vanilla Bean Brown (Коричневий Стручок Ванілі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(30,50,71) HEX: #b5885b RGB: 181, 136, 91 | RAL Design: 070 60 30 Light Oak Brown (Світло-Коричневий Дуб)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 479 479 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(30,67,18) HEX: #2e1f0f RGB: 46, 31, 15 | RAL Design: 060 30 27 Cassiterite Brown (Коричневий Каситерит)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 4 Black 4 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















3 reviews for Панно Evening Reverie Right Hand 45.6x15.2 Artworks Colonial White Original Style з колекції Artworks Colonial White Original Style