Мозаїка D GROW PORTO TANGRAM SP - 30x30 31174 Grow з колекції Grow Peronda Museum
Peronda Museum

Керамічна плитка Мозаїка D GROW PORTO TANGRAM SP - 30x30 31174 Grow з колекції Grow Peronda Museum виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка D GROW PORTO TANGRAM SP - 30x30 31174 Grow найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8024 Біжево-коричневий Pantone 4715. |
Мозаїка D GROW PORTO TANGRAM SP - 30x30 31174 Grow з колекції Grow Peronda Museum може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Д Гроуу Порто Тенгрем Сп 30x30 31174 Гроуу з колекції Гроуу Паранєй М'юзум", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Д Гров Порто Танграм Сп 30x30 31174 Гров з колекції Гров Перонда Мусеум". Виробник цієї плитки Peronda Museum може бути помилково написаний як Perondamuseum, Паранєй М'юзум, Перонда Мусеум і навіть як Зукщтвф Ьгіугь, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розміри шматочка | variousGeometry |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 18.2 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda Museum |
| Серія | Grow Peronda Museum |
| Колекція | Grow |
| Ефект | Деревина |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 8 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | III |
| Артикул виробника | 31174 |
| Вид | мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Тема | Geometry |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(24,50,59) HEX: #96694b RGB: 150, 105, 75 | RAL Design: 060 50 30 Mustard Brown (Коричнева Гірчиця)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 4715 4715 | |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(24,45,65) HEX: #a6795b RGB: 166, 121, 91 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка D GROW PORTO TANGRAM SP - 30x30 31174 Grow з колекції Grow Peronda Museum