

Керамічна плитка Мозаїка Concrete Mos Plan A B C Ray Street - 30x30 98715 Ec1/22 з колекції Ec1/22 Cerdisa виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Concrete Mos Plan A B C Ray Street - 30x30 98715 Ec1/22 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1002 Пісочно-жовтий Pantone 466. |
Мозаїка Concrete Mos Plan A B C Ray Street - 30x30 98715 Ec1/22 з колекції Ec1/22 Cerdisa може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Канкрет Мос Плен Ей К Рей Стріт 30x30 98715 Ec1/22 з колекції Ec1/22 Сардізєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Сонсрете Мос План А Б С Раі Стреет 30x30 98715 Ec1/22 з колекції Ec1/22 Сердіса". Виробник цієї плитки Cerdisa може бути помилково написаний як Cerdisa, Cerdis, Сардізєй, Сердіса і навіть як Суквшіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | squareПрямокутник |
| Розміри шматочка | various |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 16.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdisa |
| Серія | Ec1/22 Cerdisa |
| Колекція | Ec1/22 |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 9 |
| Товщина | 9 мм |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 98715 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Узор | PlanA+B+C |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(34,50,82) HEX: #d1a469 RGB: 209, 164, 105 | RAL Design: 075 70 40 Brick Yellow (Жовта Обпалена Цегла)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 466 466 | |
| hsv(30,27,88) HEX: #e0c2a4 RGB: 224, 194, 164 | RAL Design: 070 80 20 Buttercup Yellow (Жовтий Лютик)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 434 434 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(34,54,76) HEX: #c29459 RGB: 194, 148, 89 | RAL Design: 075 70 40 Brick Yellow (Жовта Обпалена Цегла)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 4655 4655 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка Concrete Mos Plan A B C Ray Street - 30x30 98715 Ec1/22 з колекції Ec1/22 Cerdisa