Мозаїка Capitol/Luxury/Luxury White/Black/Black Malla Pulido - 30x30 Capitol з колекції Capitol Halcon



Керамічна плитка Мозаїка Capitol/Luxury/Luxury White/Black/Black Malla Pulido - 30x30 Capitol з колекції Capitol Halcon виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Capitol/Luxury/Luxury White/Black/Black Malla Pulido - 30x30 Capitol найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Мозаїка Capitol/Luxury/Luxury White/Black/Black Malla Pulido - 30x30 Capitol з колекції Capitol Halcon може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Кепітол/л'юксєрі/л'юксєрі Віт/блек/блек Мелєй П'юлідо 30x30 Кепітол з колекції Кепітол Холкон", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Сапітол/луксурі/луксурі Вхіте/бласк/бласк Малла Пулідо 30x30 Сапітол з колекції Сапітол Халсон". Виробник цієї плитки Halcon може бути помилково написаний як Halcon, Холкон, Халсон і навіть як Рфдсщт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 21 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Halcon |
| Серія | Capitol Halcon |
| Колекція | Capitol |
| Ефект | Мармур |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 11 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Вид | мозаїка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка Capitol/Luxury/Luxury White/Black/Black Malla Pulido - 30x30 Capitol з колекції Capitol Halcon