Мозаїка Wood Square Antique 29.7x29.7 Mosaics LAntic Colonial з колекції Mosaics LAntic Colonial
LAntic Colonial

Керамічна плитка Мозаїка Wood Square Antique 29.7x29.7 Mosaics LAntic Colonial з колекції Mosaics LAntic Colonial виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Wood Square Antique 29.7x29.7 Mosaics LAntic Colonial найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.7см і довжина плитки дорівнює 29.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 405. |
Мозаїка Wood Square Antique 29.7x29.7 Mosaics LAntic Colonial з колекції Mosaics LAntic Colonial може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Вуд Сквар Ентік 29.7x29.7 Мозейкс Лентік Колонайял з колекції Мозейкс Лентік Колонайял", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Вуд Скьуаре Антікьуе 29.7x29.7 Мосаісс Лантіс Колоніал з колекції Мосаісс Лантіс Колоніал". Виробник цієї плитки LAntic Colonial може бути помилково написаний як LAnticcolonial, Лентік Колонайял, Лантіс Колоніал і навіть як ДФтешс Сщдщтшфд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.7 × 29.7 см |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | LAntic Colonial |
| Серія | Mosaics LAntic Colonial |
| Колекція | Mosaics |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 22 шт / 19.8 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Дерево |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | L241710161 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(40,38,47) HEX: #78694a RGB: 120, 105, 74 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 | |
| hsv(40,33,53) HEX: #87785b RGB: 135, 120, 91 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 404 404 | |
| hsv(30,50,24) HEX: #3d2e1f RGB: 61, 46, 31 | RAL Design: 080 20 10 Vanilla Bean Brown (Коричневий Стручок Ванілі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(40,30,59) HEX: #968769 RGB: 150, 135, 105 | RAL Design: 090 60 20 Manzanilla Olive (Оливкова Мансанілья)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 409 409 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












4 reviews for Мозаїка Wood Square Antique 29.7x29.7 Mosaics LAntic Colonial з колекції Mosaics LAntic Colonial