

Керамічна плитка Мозаїка White Spazzolato Mosaic Brick 19x58.5 Aluminum Apavisa з колекції Aluminum Apavisa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка White Spazzolato Mosaic Brick 19x58.5 Aluminum Apavisa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 19см і довжина плитки дорівнює 58.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Мозаїка White Spazzolato Mosaic Brick 19x58.5 Aluminum Apavisa з колекції Aluminum Apavisa може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Віт Спеззолейто Мозейк Брік 19x58.5 Оламінам Епевізєй з колекції Оламінам Епевізєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Вхіте Спаззолато Мосаіс Бріск 19x58.5 Алумінум Апавіса з колекції Алумінум Апавіса". Виробник цієї плитки Apavisa може бути помилково написаний як Apavisa, Apavis, Епевізєй, Апавіса і навіть як Фзфмшіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 19 × 58.5 см |
| Вага | 11.91 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Apavisa |
| Серія | Aluminum Apavisa |
| Колекція | Aluminum |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.667 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.667 м.кв. / 6 шт / 11.91 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 8431940350085 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








3 reviews for Мозаїка White Spazzolato Mosaic Brick 19x58.5 Aluminum Apavisa з колекції Aluminum Apavisa