

Керамічна плитка Мозаїка White Fantasy Mosaico 3D Mix 30x30 Prexious Rex з колекції Prexious Rex виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка White Fantasy Mosaico 3D Mix 30x30 Prexious Rex найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Мозаїка White Fantasy Mosaico 3D Mix 30x30 Prexious Rex з колекції Prexious Rex може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Віт Фентесі Мозейко 3D Мікс 30x30 Прексєас Рекс з колекції Прексєас Рекс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Вхіте Фантасі Мосаіко 3D Мікс 30x30 Прексіоус Рекс з колекції Прексіоус Рекс". Виробник цієї плитки REX може бути помилково написаний як REX, Рекс, Рекс і навіть як КУЧ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 20.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | REX |
| Серія | Prexious Rex |
| Колекція | Prexious |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.01 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 9 шт / 18 кг |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 756316 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка White Fantasy Mosaico 3D Mix 30x30 Prexious Rex з колекції Prexious Rex