Мозаїка Patchwork Spring 31.6x31.6 Graphic Mosavit з колекції Graphic Mosavit
Mosavit

Керамічна плитка Мозаїка Patchwork Spring 31.6x31.6 Graphic Mosavit з колекції Graphic Mosavit виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Patchwork Spring 31.6x31.6 Graphic Mosavit найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.6см і довжина плитки дорівнює 31.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Мозаїка Patchwork Spring 31.6x31.6 Graphic Mosavit з колекції Graphic Mosavit може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Петчворк Спрінг 31.6x31.6 Грефік Мозевіт з колекції Грефік Мозевіт", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Патчворк Спрінг 31.6x31.6 Грапхіс Мосавіт з колекції Грапхіс Мосавіт". Виробник цієї плитки Mosavit може бути помилково написаний як Mosavit, Мозевіт, Мосавіт і навіть як Ьщіфмше, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.6 × 31.6 см |
| Вага | 8.6 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Mosavit |
| Серія | Graphic Mosavit |
| Колекція | Graphic |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.9 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.9 м.кв. / 10 шт / 8.6 кг |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,25,47) HEX: #785a5a RGB: 120, 90, 90 | RAL Design: 020 40 10 Nut Brown (Коричневе Горіхове Дерево)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 5205 5205 | |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,25,24) HEX: #3d2e2e RGB: 61, 46, 46 | RAL Design: 020 20 05 Deep Brown (Коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(330,40,29) HEX: #4a2c3b RGB: 74, 44, 59 | RAL Design: 350 20 15 Soft Red (Соковитий Червоний)RAL Classic: 4007 Пурпурно-фіолетовийPantone: 518 518 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(60,38,47) HEX: #78784a RGB: 120, 120, 74 | RAL Design: 110 50 20 Alexandrite Green (Зелений Олександрит)RAL Classic: 6013 Тростниково-зеленийPantone: 5763 5763 | |
| hsv(0,20,59) HEX: #967878 RGB: 150, 120, 120 | RAL Design: 030 50 10 Earth Red (Земельно-Червоний)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,18,65) HEX: #a68888 RGB: 166, 136, 136 | RAL Design: 020 60 10 Tin Pink (Рожева Бляха)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(330,33,35) HEX: #593c4b RGB: 89, 60, 75 | RAL Design: 350 30 15 Siliceous Red (Червона Галька)RAL Classic: 4007 Пурпурно-фіолетовийPantone: 7448 7448 | |
| hsv(60,33,53) HEX: #87875b RGB: 135, 135, 91 | RAL Design: 110 50 20 Alexandrite Green (Зелений Олександрит)RAL Classic: 6013 Тростниково-зеленийPantone: 8321 8321 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка Patchwork Spring 31.6x31.6 Graphic Mosavit з колекції Graphic Mosavit