

Керамічна плитка Мозаїка Neutral Gris Mosaico 7.5x7.5 30x30 Esprit Rex з колекції Esprit Rex виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Neutral Gris Mosaico 7.5x7.5 30x30 Esprit Rex найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 6. |
Мозаїка Neutral Gris Mosaico 7.5x7.5 30x30 Esprit Rex з колекції Esprit Rex може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Н'ютрел Гріс Мозейко 7.5x7.5 30x30 Іспріт Рекс з колекції Іспріт Рекс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Неутрал Гріс Мосаіко 7.5x7.5 30x30 Еспріт Рекс з колекції Еспріт Рекс". Виробник цієї плитки REX може бути помилково написаний як REX, Рекс, Рекс і навіть як КУЧ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Країна | Італія |
| Бренд | REX |
| Серія | Esprit Rex |
| Колекція | Esprit |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 11 шт / 16.5 кг |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 762115 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка Neutral Gris Mosaico 7.5x7.5 30x30 Esprit Rex з колекції Esprit Rex