Мозаїка Mosaico Mix Light 30x30 Fineart Sant Agostino з колекції Fineart Sant Agostino
Sant Agostino

Керамічна плитка Мозаїка Mosaico Mix Light 30x30 Fineart Sant Agostino з колекції Fineart Sant Agostino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Mosaico Mix Light 30x30 Fineart Sant Agostino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Мозаїка Mosaico Mix Light 30x30 Fineart Sant Agostino з колекції Fineart Sant Agostino може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Мозейко Мікс Лайгт 30x30 Фінеарт Сент Егостіно з колекції Фінеарт Сент Егостіно", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Мосаіко Мікс Лігхт 30x30 Фінеарт Сант Агостіно з колекції Фінеарт Сант Агостіно". Виробник цієї плитки Sant Agostino може бути помилково написаний як Santagostino, Sant Agostin, Сент Егостіно, Сант Агостіно і навіть як Іфте Фпщіештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 11.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sant Agostino |
| Серія | Fineart Sant Agostino |
| Колекція | Fineart |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.54 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.54 м.кв. / 6 шт / 11.5 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | CSAMFMXL30 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка Mosaico Mix Light 30x30 Fineart Sant Agostino з колекції Fineart Sant Agostino