

Керамічна плитка Мозаїка Mosaico Brick Raphia 26x26 Fiber Naxos з колекції Fiber Naxos виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Mosaico Brick Raphia 26x26 Fiber Naxos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 26см і довжина плитки дорівнює 26см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Мозаїка Mosaico Brick Raphia 26x26 Fiber Naxos з колекції Fiber Naxos може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Мозейко Брік Рефія 26x26 Фібар Нексос з колекції Фібар Нексос", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Мосаіко Бріск Рапхіа 26x26 Фібер Наксос з колекції Фібер Наксос". Виробник цієї плитки Naxos може бути помилково написаний як Naxos, Нексос, Наксос і навіть як Тфчщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 26 × 26 см |
| Вага | 15.019 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Naxos |
| Серія | Fiber Naxos |
| Колекція | Fiber |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.9508 м.кв. |
| Товщина | 8.3 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 5 шт / 4.84 кг |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 90908 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(30,12,100) HEX: #fff0e0 RGB: 255, 240, 224 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 9001 Кремово-білийPantone: 7443 7443 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







5 reviews for Мозаїка Mosaico Brick Raphia 26x26 Fiber Naxos з колекції Fiber Naxos