Мозаїка Moda Menta Mix 20x60 Abita Sant Agostino з колекції Abita Sant Agostino
Sant Agostino

Керамічна плитка Мозаїка Moda Menta Mix 20x60 Abita Sant Agostino з колекції Abita Sant Agostino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Moda Menta Mix 20x60 Abita Sant Agostino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7010 Брезентово-сірий Pantone 625. |
Мозаїка Moda Menta Mix 20x60 Abita Sant Agostino з колекції Abita Sant Agostino може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Модєй Ментєй Мікс 20x60 Ебітєй Сент Егостіно з колекції Ебітєй Сент Егостіно", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Мода Мента Мікс 20x60 Абіта Сант Агостіно з колекції Абіта Сант Агостіно". Виробник цієї плитки Sant Agostino може бути помилково написаний як Santagostino, Sant Agostin, Сент Егостіно, Сант Агостіно і навіть як Іфте Фпщіештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 60 см |
| Вага | 15 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sant Agostino |
| Серія | Abita Sant Agostino |
| Колекція | Abita |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.84 м.кв. |
| Товщина | 9.4 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.84 м.кв. / 7 шт / 15 кг |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | Csamomex00 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(120,11,53) HEX: #788778 RGB: 120, 135, 120 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 625 625 | |
| hsv(180,9,65) HEX: #97a6a6 RGB: 151, 166, 166 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,20,59) HEX: #789696 RGB: 120, 150, 150 | RAL Design: 200 60 10 North Cape Grey (Сірий Нордкап)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 549 549 | |
| hsv(240,20,29) HEX: #3b3b4a RGB: 59, 59, 74 | RAL Design: 290 30 10 Flintstone Blue (Синій Кремінь)RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone: 533 533 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(200,38,47) HEX: #4a6978 RGB: 74, 105, 120 | RAL Design: 240 50 15 Technical Blue (Технічний Синій)RAL Classic: 7031 Синьо-сірийPantone: 646 646 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(195,57,41) HEX: #2d5a69 RGB: 45, 90, 105 | RAL Design: 230 30 15 Berry Blue Green (Синьо-Зелені Ягоди)RAL Classic: 5025 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий тирлично-синійPantone: 653 653 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(150,25,47) HEX: #5a7869 RGB: 90, 120, 105 | RAL Design: 160 50 15 Stone Cypress Green (Зелений Кам'яний Кіпаріс)RAL Classic: 7043 Транспортний сірий BPantone: 7475 7475 | |
| hsv(180,17,35) HEX: #4a5959 RGB: 74, 89, 89 | RAL Design: 200 40 05 Calcite Grey Green (Сіро-Зелений Вапняковий Шпат)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 7546 7546 | |
| hsv(200,33,53) HEX: #5b7887 RGB: 91, 120, 135 | RAL Design: 240 50 15 Technical Blue (Технічний Синій)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 646 646 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка Moda Menta Mix 20x60 Abita Sant Agostino з колекції Abita Sant Agostino