

Керамічна плитка Мозаїка Mk.Cmne N 30x30 C Mine Leonardo з колекції C Mine Leonardo виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Mk.Cmne N 30x30 C Mine Leonardo найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone Black 5. |
Мозаїка Mk.Cmne N 30x30 C Mine Leonardo з колекції C Mine Leonardo може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Мк.кмн Н 30x30 К Мін Ліонардо з колекції К Мін Ліонардо", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Мк.смне Н 30x30 С Міне Леонардо з колекції С Міне Леонардо". Виробник цієї плитки Leonardo може бути помилково написаний як Leonardo, Leonard, Ліонардо, Леонардо і навіть як Дущтфквщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 12.15 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Leonardo |
| Серія | C Mine Leonardo |
| Колекція | C Mine |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.54 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.54 м.кв. / 6 шт / 12.15 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | MK.CMNE N |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,25,24) HEX: #3d2e2e RGB: 61, 46, 46 | RAL Design: 020 20 05 Deep Brown (Коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка Mk.Cmne N 30x30 C Mine Leonardo з колекції C Mine Leonardo