Мозаїка Hexagon Iron 27x32.5 Oxidart Sant Agostino з колекції Oxidart Sant Agostino
Sant Agostino

Керамічна плитка Мозаїка Hexagon Iron 27x32.5 Oxidart Sant Agostino з колекції Oxidart Sant Agostino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Hexagon Iron 27x32.5 Oxidart Sant Agostino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 27см і довжина плитки дорівнює 32.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Мозаїка Hexagon Iron 27x32.5 Oxidart Sant Agostino з колекції Oxidart Sant Agostino може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Хексейгон Ерон 27x32.5 Оксідарт Сент Егостіно з колекції Оксідарт Сент Егостіно", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Хексагон Ірон 27x32.5 Оксідарт Сант Агостіно з колекції Оксідарт Сант Агостіно". Виробник цієї плитки Sant Agostino може бути помилково написаний як Santagostino, Sant Agostin, Сент Егостіно, Сант Агостіно і навіть як Іфте Фпщіештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 27 × 32.5 см |
| Вага | 11.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sant Agostino |
| Серія | Oxidart Sant Agostino |
| Колекція | Oxidart |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.53 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.53 м.кв. / 6 шт / 11.6 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | CSAHOXIR01 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







3 reviews for Мозаїка Hexagon Iron 27x32.5 Oxidart Sant Agostino з колекції Oxidart Sant Agostino