

Керамічна плитка Мозаїка Grey Triangolo Mosaico 30.5x30.5 Pat Fap з колекції Pat Fap виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Grey Triangolo Mosaico 30.5x30.5 Pat Fap найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Мозаїка Grey Triangolo Mosaico 30.5x30.5 Pat Fap з колекції Pat Fap може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Грей Тріанголо Мозейко 30.5x30.5 Пет Феп з колекції Пет Феп", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Греі Тріанголо Мосаіко 30.5x30.5 Пат Фап з колекції Пат Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.5 × 30.5 см |
| Вага | 17.36 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Pat Fap |
| Колекція | Pat |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 8.2 кг |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | fOEC |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка Grey Triangolo Mosaico 30.5x30.5 Pat Fap з колекції Pat Fap