

Керамічна плитка Мозаїка Ecru Mosaic 31.5x31.5 Palette Peronda з колекції Palette Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Ecru Mosaic 31.5x31.5 Palette Peronda найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.5см і довжина плитки дорівнює 31.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2708. |
Мозаїка Ecru Mosaic 31.5x31.5 Palette Peronda з колекції Palette Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Ікра Мозейк 31.5x31.5 Полетт Паранєй з колекції Полетт Паранєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Есру Мосаіс 31.5x31.5 Палетте Перонда з колекції Палетте Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.5 × 31.5 см |
| Вага | 19.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Palette Peronda |
| Колекція | Palette |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.96 м.кв. |
| Товщина | 10.5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 7 шт / 14.55 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 2196926181 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










5 reviews for Мозаїка Ecru Mosaic 31.5x31.5 Palette Peronda з колекції Palette Peronda