

Керамічна плитка Мозаїка Decorado Sand Mosaic 25x25 Mystic 4D Peronda з колекції Mystic 4D Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Decorado Sand Mosaic 25x25 Mystic 4D Peronda найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Мозаїка Decorado Sand Mosaic 25x25 Mystic 4D Peronda з колекції Mystic 4D Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Декорейдо Сенд Мозейк 25x25 Мйстік 4D Паранєй з колекції Мйстік 4D Паранєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Декорадо Санд Мосаіс 25x25 Мюстіс 4D Перонда з колекції Мюстіс 4D Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 25 см |
| Вага | 34 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Mystic 4D Peronda |
| Колекція | Mystic 4D |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.62 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 8 шт / 7.74 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 3702724479 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка Decorado Sand Mosaic 25x25 Mystic 4D Peronda з колекції Mystic 4D Peronda