

Керамічна плитка Мозаїка Decorado Grey Mosaic 25x25 Mystic 4D Peronda з колекції Mystic 4D Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Decorado Grey Mosaic 25x25 Mystic 4D Peronda найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвий Pantone 535. |
Мозаїка Decorado Grey Mosaic 25x25 Mystic 4D Peronda з колекції Mystic 4D Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Декорейдо Грей Мозейк 25x25 Мйстік 4D Паранєй з колекції Мйстік 4D Паранєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Декорадо Греі Мосаіс 25x25 Мюстіс 4D Перонда з колекції Мюстіс 4D Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 25 см |
| Вага | 34 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Mystic 4D Peronda |
| Колекція | Mystic 4D |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.62 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 8 шт / 7.74 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 3702724477 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка Decorado Grey Mosaic 25x25 Mystic 4D Peronda з колекції Mystic 4D Peronda