Мозаїка D. Ice Triangle 29x29 Lumina Peronda Museum з колекції Lumina Peronda Museum
Peronda Museum

Керамічна плитка Мозаїка D. Ice Triangle 29x29 Lumina Peronda Museum з колекції Lumina Peronda Museum виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка D. Ice Triangle 29x29 Lumina Peronda Museum найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29см і довжина плитки дорівнює 29см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Мозаїка D. Ice Triangle 29x29 Lumina Peronda Museum з колекції Lumina Peronda Museum може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Д. Айс Тріангл 29x29 Л'юмінєй Паранєй М'юзум з колекції Л'юмінєй Паранєй М'юзум", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Д. Іке Тріангле 29x29 Луміна Перонда Мусеум з колекції Луміна Перонда Мусеум". Виробник цієї плитки Peronda Museum може бути помилково написаний як Perondamuseum, Паранєй М'юзум, Перонда Мусеум і навіть як Зукщтвф Ьгіугь, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29 × 29 см |
| Вага | 56.16 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda Museum |
| Серія | Lumina Peronda Museum |
| Колекція | Lumina |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2.88 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 7 шт / 10 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 3738326357 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка D. Ice Triangle 29x29 Lumina Peronda Museum з колекції Lumina Peronda Museum