

Керамічна плитка Мозаїка Copper 30x30 Frame Intermatex з колекції Frame Intermatex виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Copper 30x30 Frame Intermatex найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8007 Олень коричневий Pantone 7532. |
Мозаїка Copper 30x30 Frame Intermatex з колекції Frame Intermatex може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Коппар 30x30 Фрейм Інтармейтекс з колекції Фрейм Інтармейтекс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Коппер 30x30 Фраме Інтерматекс з колекції Фраме Інтерматекс". Виробник цієї плитки Intermatex може бути помилково написаний як Intermatex, Інтармейтекс, Інтерматекс і навіть як Штеукьфеуч, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 21.33 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Intermatex |
| Серія | Frame Intermatex |
| Колекція | Frame |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 12 шт / 19.4 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Мікс |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 891305 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,57,41) HEX: #694b2d RGB: 105, 75, 45 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,50,35) HEX: #593c2d RGB: 89, 60, 45 | RAL Design: 060 30 20 Peat Brown (Коричневий Торф)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(24,38,76) HEX: #c29678 RGB: 194, 150, 120 | RAL Design: 060 70 20 Peanut Butter (Арахісовий Крем)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4735 4735 | |
| hsv(20,60,29) HEX: #4a2c1e RGB: 74, 44, 30 | RAL Design: 050 20 16 Night Brown (Коричнева Ніч)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 476 476 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(24,42,71) HEX: #b58769 RGB: 181, 135, 105 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(30,67,18) HEX: #2e1f0f RGB: 46, 31, 15 | RAL Design: 060 30 27 Cassiterite Brown (Коричневий Каситерит)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(24,45,65) HEX: #a6795b RGB: 166, 121, 91 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка Copper 30x30 Frame Intermatex з колекції Frame Intermatex